SkyJumping® – це нова революційна фітнес-програма. Справжнє ноу-хау у фітнесі. Це чудова альтернатива звичайному фітнесу та бігу завдяки високому аеробному навантаженню. Будьте певні, худнути стрибаючи – це весело. І якщо веселе заняття приносить користь для організму, то хочеться якнайшвидше випробувати його на собі.

 

Що таке SkyJumping? Джампінг фітнес є революційною програмою, яка передбачає фізичні навантаження на батутах, оснащених ручками. Ця новинка фітнесу швидко знайшла шанувальників та завоювала довіру українок. По всьому світу відкрито близько ста офіційних центрів, які проводять ефективну підготовку та перепідготовку інструкторів SkyJumping. Завдяки сертифікованим тренерам протягом двох днів практикуючий інструктор групових програм опановує необхідні знання та навички для того, щоб вести групові тренування зі СкайДжампінгу у форматі трьох рівнів складності (Basic, Functional і Advanced). Техніка та методика цього напряму фітнесу постійно розвиваються та вдосконалюються.

SkyJumping підходить людям різних вікових категорій, головне правильно розраховувати навантаження. SkyJumping – це не тільки фітнес, а й запальні стрибки під музику. Підхопивши драйвовий темп, ви просто не зможете зупинитись. Під час заняття джампінгом можна не лише швидко спалити зайві калорії, а й підняти настрій.

 

Переваги занять СкайДжампінгом:

  • регуляція обміну речовин;
  • тренування лімфодренажної системи;
  • активне спалювання жирів;
  • сприяє схудненню;
  • покращує м'язовий тонус;
  • абсолютно не перевантажує спину та суглоби;
  • уповільнює процес старіння;
  • позбавляє депресії;
  • розвиває вашу рухову активність.

Основна мета нашої команди полягає у підготовці сертифікованих інструкторів, оскільки лише професіонали можуть якісно, ​​ефективно та, найголовніше, безпечно проводити тренування. Спеціально створені рівні Basic, Functional та Advanced внесуть різноманітність та багатофункціональність у звичайні тренування. Ми готові подарувати вам відчуття абсолютної свободи, динаміки та ейфорії SkyJumping фітнес.

Хронологія розвитку

2001 р. – відкриття першого центру SkyJumping у Чехії.

2005 р. – реєстрація торгової марки SkyJumping на території Чеської Республіки.

2006 р. – тур по Чеській Республіці.

2008 р. – реєстрація торгової марки в Іспанії, Німеччині, Італії, Словаччині, Польщі та Франції; зміни у системі навчання – диплом наших інструкторів акредитований Міністерством освіти; відкриття 50-го центру у Чехії.

2012 р. – SkyJumping приходить до України.

2014 р. – 24 фітнес-клуби SkyJumping відкрито в Україні.

2015 р. – реєстрація торгової марки SkyJumping в Україні.