Що таке сертифікат SkyJumping?

Сертифікат ліцензованого інструктора SkyJumping свідчить про те, що інструктор освоїв базові елементи програми SkyJumping рівнів Basic, Functional або Advanced, вміє самостійно складати зв'язки з базових елементів, знає правила техніки безпеки тренувань на батутах, здатний відповісти на найпоширеніші питання від клієнтів, і що найголовніше, має право вести тренування SkyJumping у будь-якому фітнес-клубі, де є професійні батути SkyJumping.

Що таке цикл навчання SkyJumping?

Цикл навчання SkyJumping включає три курси – Basic, Advanced та Functional. Вони послідовні. Кожен дає все більше знань та навичок для того, щоб ваші тренування ставали більш цікавими, ефективними та різноманітними. Процес навчання кожної з трьох частин включає теоретичну та практичну частини у перший день навчання та складання іспиту майстер-інструктору у другий день навчання.

В чому відмінність курсів SkyJumping?

Basic – Початковий, базовий курс. Усі необхідні знання для інструктора-початківця: техніка виконання базових елементів, побудова тренування, техніка безпеки, вербальні та невербальні команди, практика. Після проходження цього курсу ви сертифікований інструктор SkyJumping.

Advanced – курс створений для того, щоб навчити Вас секретам та родзинкам, за допомогою яких підготовка до занять буде займати мінімум часу та тренування заграють новими яскравими музичними та танцювальними кольорами. Круті, цікаві комбінації, методи їх побудови та багато іншого – це SkyJumping Advanced.

Functional - батут можна використовувати не тільки для стрибків та в режимі кардіо-тренування. Ми вирішили вийти за рамки, зійти з батута та створити тренування, під час якого можна попрацювати над усім тілом, над усіма фізичними якостями людини. Результат – курс Functional, завершальний у циклі.

Після проходження повного циклу навчання SkyJumping ви – інструктор-професіонал, який може за допомогою батута задовольнити різні потреби клієнтів, весело, танцювально та якісно.

Скільки триває навчання?

Навчання триває два дні по 6 годин (у разі потреби навчання може тривати довше). Як правило, навчання проводиться у суботу та неділю.

Що буде, якщо інструктор не складе іспит?

Інструктор, який не склав іспит, має право безкоштовно пройти наступне навчання SkyJumping.

Як інструктор може втратити сертифікат SkyJumping?

У випадку виявлення майстер-інструктором чи національним представником порушень правил безпеки або грубих порушень методики викладання програми SkyJumping, інструктор позбавляється сертифікату SkyJumping. Такий інструктор має право пройти наступне навчання та перескласти іспит безкоштовно.

У кого найчастіше виникають проблеми зі складання іспиту?

Проблеми зі складання іспиту виникають у тих, хто не чує музику або не має достатньої фізичної підготовки для того, щоб бути фітнес-інструктором групових програм.

Хто навчає?

Навчання проводять сертифіковані майстер-інструктори освітнього центру SkyJumping.

Де і коли проходить навчання?

Навчання за ліцензованою програмою SkyJumping відбувається у Львові та Києві.

м. Львів, вул. Наукова, 43Б на базі фітнес-клубу «Ківі Фітнес»

http://kiwifitness.com.ua/ru/kivi_schedule_club/fitnes-klub-lvov-nauchnaya-43b/

м. Київ, вул. Мишуги, 3В на базі фітнес-клубу «Ківі Фітнес»
https://kiwifitness.com.ua/kivi_schedule_club/fitness-klub-kyiv-mishugi-3v/

Дати навчання плануються у відповідності до заповнення груп.