Люди створені, щоб стрибати... на батутах SkyJumping®.

Стрибки на батуті настільки корисні для людського організму, що при перерахуванні позитивних ефектів здається, що все надто добре, щоб бути правдою. Як такі прості та емоційні рухи може так ефективно активізувати стільки функцій організму?

 Одне з пояснень – наші тіла створені для руху. І коли ми стрибаємо, то нарешті отримуємо необхідне фізичне навантаження та заряд позитивних емоцій. Якщо займатися на батутах SkyJumping® всього кілька хвилин на день, ваше здоров'я, фізична підготовка та душевна рівновага помітно покращаться.

Ось як SkyJumping® впливає на ваше здоров'я:

 

Алергія

Часто люди, які хочуть займатися фітнесом, не можуть цього робити через алергії. Якого типу не була б алергія: сезонна, на тварин, на їжу – SkyJumping® допоможе вам отримати свою дозу фітнесу без шкоди для здоров'я. SkyJumping® не тільки пропонує відмінне тренування для всього тіла, але завдяки своїй мобільності дозволяє перенести тренування в місце, вільне від алергенів. Батути виготовляються з матеріалів зі зниженим вмістом алергенів, тому на них безпечно займатися навіть тим, хто має схильність до алергії. Бронхіальна астма фізичного зусилля – це одне з найпоширеніших захворювань, пов'язаних з алергією, яке виникає у людей, які займаються фітнесом. Серед симптомів може бути кашель, свистяче дихання, або задишка. SkyJumping® може допомогти людям з бронхіальною астмою фізичного зусилля, даючи їм можливість провести тренування в закритому приміщенні в холодні та сухі дні, коли симптоми найчастіше виявляються. Не дозволяйте алергії стати на шляху здорового способу життя!

 

Біль у спині

Коли болить спина, це впливає на все: на ваш рівень енергії, настрій, можливість працювати і якість життя. Прості рухи, наприклад зав'язати шнурівки, нести продукти або сісти в автомобіль, можуть стати дуже болючими. Тренування SkyJumping® є ідеальним способом підтримувати спину здоровою та сильною. Стрибки на м'яких, надпружних амортизаторах зміцнюють м'язи торсу, сприяють виробленню синовіальної рідини (внутрішньосуглобового мастила), а також покращують роботу вестибулярного апарату та координацію. Це універсальне рішення для тих, хто хоче, щоб спина була сильною і не хворіла навіть при сидячому способі життя.

 

Зняття напруги

Напевно, багатьох здивує те, що для розслаблення рекомендують фізичне навантаження. Особливо це здається дивним побажанням для тих, хто цілий день на ногах. Насправді, це один із найкращих способів позбутися стресу. Навіть кілька хвилин на батутах SkyJumping® в кінці важкого дня може дуже вплинути на ваше здоров'я та самопочуття: збільшення припливу крові до м'язів, що недостатньо використовуються, розслаблення м'язів, що часто використовують, виділення ендорфінів – все це дуже заспокоює нервову систему. Концентрація у виконанні фізичних вправ, у разі на стрибках, очищує свідомість і знімає напругу швидше, ніж можна собі уявити. Одним із приємних побічних ефектів тренування на батутах SKY Jumping® є те, що саме підстрибування на батуті забезпечує негайне фізичне та емоційне розслаблення. То чому б не віддати свій стрес батуту?

 

Кардіо

SKY Jumping® – це не тільки найкращий і найзручніший спосіб тренувати серце, але це також весело. Кожен стрибок задіює та зміцнює всі 638 м'язів у вашому тілі, а також ваше серце, легені, кістки та лімфатичну систему. Коли ви займаєтеся SKY Jumping®, ваша серцево-судинна система отримує приплив крові та кисню, які їй потрібні для правильної роботи. Ви зміцнюєте м'язи, розвантажуєте зв'язки та суглоби, тренуєте вестибулярний апарат, стимулюєте лімфатичну та імунну системи.

 

Діабет

Цукровий діабет 2-го типу - стан організму, що характеризується високим рівнем цукру в крові. Точна причина діабету досі невідома, але дослідження показують, що виникненню та прогресуванню захворювання сприяють генетичні фактори, зайва вага та відсутність фізичної активності. Тренування SKY Jumping® надають такий вид аеробних вправ, який є одним із складових профілактики діабету. Якщо у вас діабет, тренування SKY Jumping® допоможуть вам регулювати рівень інсуліну шляхом зниження цукру в крові та підвищення здатності ваших клітин поглинати глюкозу під час тренування та після неї. Цей ефект триває до 24 годин, тому легке, ефективне та веселе щоденне тренування на батутах SKY Jumping® допоможе природним чином підтримувати здоровий рівень цукру в крові. Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, не забудьте проконсультуватися зі своїм лікарем перед початком будь-якої нової програми вправ. Це особливо важливо для людей з цукровим діабетом, так як і саме захворювання, його побічні ефекти та лікування дуже індивідуальні.

 

Імунна система

Що ж до покращення роботи імунної системи, то тренування SKY Jumping® тут незамінні. Заняття на батутах надають унікальне аеробне навантаження, яке є одним із найважливіших компонентів підтримки імунної системи. Стрибки на батутах прискорюють обмін речовин та покращують серцево-судинну та лімфатичну циркуляцію. Через прискорений кровообіг, лімфоцити та антитіла (захисники вашого організму) рухаються швидше, тому вони стають більш ефективними у боротьбі з інфекціями. Стрес також може поставити під загрозу вашу імунну систему. Плавні рухи вгору-вниз послаблюють напругу м'язів і розвантажують суглоби, а це допомагає вам розслабитися після важкого дня, і краще спати вночі. Тренування SKY Jumping® також збільшують приплив кисню до всього тіла, звільняючи ендорфіни, так звані гормони щастя, які сприяють гарному самопочуттю та спокою.

 

Ліимфатична циркуляція

Лімфатична система є важливою частиною імунної системи. Лімфа переносить бактерії, токсини, ракові клітини та очищає від них ваш організм. Тренування SKY Jumping® є одним із найкращих способів суттєво збільшити швидкість та ефективність роботи вашої лімфатичної системи. Лімфатична система – це складна мережа судин та органів, які переробляють рідину в організмі у вигляді «лімфи», а також знаходять та знищують хвороботворні бактерії, віруси та відходи. Це відбувається шляхом фільтрації густої лімфи через лімфатичні вузли для видалення продуктів розпаду та шкідливих мікроорганізмів. Цей процес дозволяє спеціальним клітинам лімфоцитів знищувати шкідливі організми. Лімфа прокачується за допомогою дихання та скорочення м'язів. Сучасний малорухливий спосіб життя сприяє застою лімфатичної рідини. Лімфатичний насос активізується під час фізичних вправ, збільшуючи лімфоток у 10-30 разів. Тренування SkyJumping® забезпечать вашу лімфатичну систему зарядом енергії та допоможуть вам зберегти здоров'я, видаляючи токсини, хвороботворні бактерії та шлаки з вашого організму.

 

Остеоартрит

Артрит є захворюванням, що вражає хрящову тканину. Один із симптомів – це біль у суглобах. Причина в тому, що артрит викликає запалення та знос хряща, який діє як захисний буфер між кістками. Ушкодження хряща призводить до тертя між прилеглими кістками, їх зносу та викликає дискомфорт чи біль. Фізичне навантаження – один із найкращих методів лікування артриту. Вправи допомагають зміцнити м'язи, які оточують уражені суглоби, забезпечуючи додаткову підтримку для пошкоджених хрящів. Фізичні навантаження також допомагають контролювати вагу, що надалі сприяє зниженню навантаження на суглоби, а також заряджає енергією та покращує сон. Тренування SkyJumping® є ідеальним рішенням для більшості людей із артритом. Відновлюючі стрибки на міні-батуті лікують вас зсередини, тому що сприяють роботі серцево-судинної системи, підтримують тонус м'язів, забезпечують лімфодренаж, а також зміцнюють кістки та покращують ваше почуття рівноваги. Унікальна система амортизації батутів SkyJumping® дозволяє насолоджуватися всіма цими перевагами з найменш можливим навантаженням на суглоби.

 

Остеопороз

Остеопороз зменшує міцність і масу кісток, що робить їх крихкими та ламкими. Хоча це захворювання в основному поширене серед жінок середнього та старшого віку, на остеопороз можуть захворіти чоловіки та жінки будь-якого віку. Якщо не приділяти уваги правильному харчуванню та фізичним вправам, з віком щільність кісткової тканини зменшується. Симптоми можуть включати біль у спині, сутулу поставу, переломи кісток. Стрибки на батуті сприяють тому, що сила тяжіння діє на кістки з достатньою силою, щоб вони оновлювалися і вбирали кальцій, необхідний для підвищення щільності кісток. Більш того, регулярні тренування SkyJumping® допомагають не тільки впоратися з симптомами остеопорозу, але й будуть гарним профілактичним заходом.

 

Контроль маси тіла

Тренування SkyJumping® допоможуть вам спалювати калорії, але не перестарайтися, тому що темп і тривалість тренування дуже легко пристосовувати до своїх потреб. Після тренування на батуті ви почуватиметеся не втомленими, а повними енергії. Через широкий спектр вправ, які можна робити на батуті, займатися вам точно не буде нудно. Дослідження показують, що ця форма кардіонавантаження прискорює обмін речовин, тому ви будете продовжувати спалювати калорії навіть після тренування. Цей ефект може тривати до 24 годин, тому поки ви будете займатися повсякденними справами або навіть спати, ви все одно будете худнути. Батути SkyJumping® стануть незамінним другом, якщо ви хочете схуднути або просто залишитися в хорошій формі. При цьому ви будете вести здоровий, активніший і яскравіший спосіб життя.